Засвіти зіроньку до дня Святого Миколая

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків. Цього святкового дня в Сушківській  школі відбулась  квест-гра «Засвіти зіроньку до Дня Святого Миколая»

Квест – це хороша форма роботи з учнями, що дозволяє ативізувати діяльність дітей, заохотити до пізнання нового. Свято спрямоване на виховання добра та милосердя у дітей.  Використано ігрові методи роботи, завдяки яким учні отримали багато позитивних емоцій, розвивали свої творчі здібності. Усе продумано і проведено якнайкраще вчителями Василенко Людмилою Миколаївною, Тарасенко Оленою Михайлівною, Пархомчук Тетяною Юріївною.

Далі настала мить, коли завітав до дітей Миколай.  Діти підготували для Миколая вірші та пісні.