Випускники школи

 

 

Школа пам’ятає і шанує, з гордістю називає  випускників школи, які жили і живуть, працювали і працюють в різних куточках України та за її межами. Не можна сьогодні не назвати декого з них:  Харченко Павло Дмитрович, доктор біологічних наук, професор, нині покійний; Гузенко Микола Трохимович, генерал-лейтенант, в минулому начальник Ульянівського вищого військового артилерійського училища, нині покійний; Яковенко Василь Максимович, кандидат математичних наук; Супруненко Наталія Олександрівна, кандидат економічних наук; Тарасенко Ольга Іванівна , кандидат педагогічних наук, доцент Харківського національного університету, Яценко Михайло Петрович, кандидат історичних наук, Курилюк Василь Михайлович, перший заступник голови Коростенської районної державної адміністрації; Щербина Петро Миколайович, засновник компанії «Систем Медіа Інвест» та політичний консультант.. І директор підприємства «Добре Поле», яке є справжнім другом і партнером нашої школи – Тарасенко Володимир Іванович.

Троє випускників школи: Степанчук Юрій Олександрович, Курилюк Василь Михайлович та Кузьминчук Микола Миколайович виконували інтернаціональний обов’язок у складі обмеженого контингенту радянських військ у Афганістані. З 2014 року по даний час Василь Михайлович Курилюк – член правління Коростенської  міськрайонної Спілки ветеранів Афганської війни та воїнів інтернаціоналістів.

Випускники школи: Супруненко Данило Харитонович (нині покійний), Хижук Олександр Васильович, Пироженко Ігор Володимирович, Харченко Василь Михайлович брали участь у ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС, а Харченко Микола Іванович брав участь в миротворчій місії в Лівані.

Наша країна – єдина і неподільна! Тому за подіями, які відбуваються нині в зоні антитерористичної операції з болем і надією стежать всі українці, все людство світу, бо за нашу Україну борються найкращі сини незалежної суверенної держави, воїни, які захищають її цілісність. Серед них і випускники Сушківської школи: Пироженко Микола Григорович, Яценко Віталій Сергійович, Юхимчук Микола Віталійович, Кутишенко Петро Семенович, Паламарчук Олександр Миколайович.

 

Короткий опис: 
До 130-ї річниці школи відкрили музей історії села Сушки
До 130-ї річниці школи відкрили музей історії села Сушки
До 130-ї річниці школи відкрили музей історії села Сушки
До 130-ї річниці школи відкрили музей історії села Сушки
До 130-ї річниці школи відкрили музей історії села Сушки